Noteikumi

Home : Noteikumi

DISTANCES LĪGUMS

  1. Šis līgums tiek slēgts starp SIA Adam, reģ. Nr. 40203230783, juridiskā adrese: Kroņu iela 23B, LV-1039 ,Rīga, Latvija (turpmāk tekstā Adam) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu Adam interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē https://zieduagentura.com (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).

2. Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Adam.

3. Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē https:// zieduagentura.com/noteikumi.

4. Ziedu veikals netirgo/nepārdod pārtikas preces un alkoholiskos dzērienus. Piemēram konfektes un dzirkstošos vīnus, kas ir ilustrēti blakus ziedu pušķiem.

5. Pircējam ir tiesības saņemt Adam veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.

6. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem.

7. Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.

8. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Adam, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.

9. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Adam veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:
– Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
– Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

10. Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).

11. Adam ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Adam neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona)

ZIEDU VEIKALS

Interneta veikals “Adam” ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā. Ziedu veikals ir pieejams interneta adresē https://zieduagentura.com.

ZIEDU VEIKALA PĀRVALDE

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA Adam, reģ. Nr. 40203230783 . Vietnē zieduagentura.com pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem.

 

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Vietnes saturs ir Adam intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez Adam rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

PIEGĀDES NOTEIKUMI:

VASARAS DARBA LAIKU IZMAIŅĀS

Pasūtījumu apstrāde tiek veikta veikala darba laikā:

Pirmdiena – Piektdiena : 08:00 – 19:00

Sestdiena : 09:00 – 17:00

Svētdiena : 09:00 – 15:00

Ja vēlaties ziedus nosūtīt tajā pašā dienā, tad pasūtījums jāveic un jāapmaksā darba dienās līdz 16:00, sestdienās līdz 14:00 un svētdienās līdz 12:00.

Ziedus ir iespējams pasūtīt 7 dienas nedēļā 24 h diennaktī.

(Pasūtījumu apstrāde tiek veikta veikala darba laikā: P – PK: 08:00 – 19:00, S – Sv: 10:00 – 17:00

Ja vēlaties ziedus nosūtīt tajā pašā dienā, tad pasūtījums jāveic un jāapmaksā darba dienās līdz 16:00 un brīvdienās līdz 14:00)

Ja adresāts nav norādītā adresē, ziedi tiek vesti atpakaļ uz veikalu, un pēc atkārtotas adreses ievadīšanas un apmaksas tiks piegādāti.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus 14. Februārī, 8. Martā vai Māmiņu dienā, ziedus jāpasūta 2-3 dienas iepriekš, pretējā gadījumā ziedi var tikt piegādāti nākamajā dienā pēc svētkiem.

Mēs vienmēr piegādājam svaigus ziedus!

KONFIDENCIALITĀTE

Ziedu veikals garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.

Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.

STRĪDI UN PRETENZIJAS

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā ne vēlāk kā 10 (desmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas. Pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.

Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.

PIEGĀDES CENAS:

Piegāde tiek veikta Rīgā un Rīgas rajonā 1 līdz 3 stundu laikā pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas.

Ziedu piegāde pieejama līdz 22:00.

Piegāde ārpus Rīgas centra tiek veikta par papildus samaksu:

Rīgas mikrorajonos 3EUR līdz 7EUR

Rīgas rajonā no 7EUR līdz 15EUR

Šīs ir tikai aptuvenas cenas. Precīzas  piegādes cenas tiek norādītas, veicot pasūtījumu – ievadot piegādes adresi, vai nospiežot (Piegādes cenu sarakstu) pogu.

 

 

Piegāde ārpus darba laika, tiek veikta par papildus samaksu: sākot no 5 Euro

Ziedi tiek piegādāti saņēmējam uz Jūsu norādīto adresi. Ja piegādes brīdī ziedu saņēmējs nav sastopams, tad ziedu aģents nodos ziedus trešajai personai (ģimenes loceklim, darba kolēģim, kaimiņam).

Piegāde tiek veikta uz klienta norādīto adresi.

Ja adrese nav norādīta precīzi un nav iespējams sazināties ar saņēmēju, ziedus var izņemt mūsu ziedu importa kompānijā, Kroņu ielā 23B, Rīgā, divu dienu laikā.

Pirmssvētku un svētku laikā piegāde sastrēgumu dēļ var kavēties.

Pušķu bildēm ir tikai informatīva nozīme, kādas kompozīcijas un krāsu salikumus ir iespējamas pie mums pasūtīt.

Ja vēlaties kādu īpašu pušķi, sūtiet bildi uz epastu [email protected] – mums vēl nav bijis pasūtījums, ko neesam spējuši izpildīt.

WhatsApp chat