Ziedu Piegāde

Home : Ziedu Piegāde

PIEGĀDES NOTEIKUMI:

VASARAS DARBA LAIKU IZMAIŅĀS

Ziedus ir iespējams pasūtīt 7 dienas nedēļā 24 h diennaktī.

Pasūtījumu apstrāde tiek veikta veikala darba laikā:

Pirmdiena – Piektdiena : 08:00 – 19:00

Sestdiena : 09:00 – 17:00

Svētdiena : 09:00 – 15:00

Ja vēlaties ziedus nosūtīt tajā pašā dienā, tad pasūtījums jāveic un jāapmaksā darba dienās līdz 16:00, sestdienās līdz 14:00 un svētdienās līdz 12:00.

(Pasūtījumu apstrāde tiek veikta veikala darba laikā: P – PK: 08:00 – 19:00, S – Sv: 10:00 – 17:00

Ja vēlaties ziedus nosūtīt tajā pašā dienā, tad pasūtījums jāveic un jāapmaksā darba dienās līdz 16:00 un brīvdienās līdz 14:00)

Ja adresāts nav norādītā adresē, ziedi tiek vesti atpakaļ uz veikalu, un pēc atkārtotas adreses ievadīšanas un apmaksas tiks piegādāti.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus 14. Februārī, 8. Martā vai Māmiņu dienā, ziedus jāpasūta 2-3 dienas iepriekš, pretējā gadījumā ziedi var tikt piegādāti nākamajā dienā pēc svētkiem.

Mēs vienmēr piegādājam svaigus ziedus!

KONFIDENCIALITĀTE

Ziedu veikals garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.

Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.

STRĪDI UN PRETENZIJAS

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā ne vēlāk kā 10 (desmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas. Pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.

Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.

PIEGĀDES CENAS:

Piegāde tiek veikta Rīgā un Rīgas rajonā 1 līdz 3 stundu laikā pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas.

Ziedu piegāde pieejama līdz 22:00.

Piegāde ārpus Rīgas centra tiek veikta par papildus samaksu:

Rīgas mikrorajonos 3EUR līdz 7EUR

Rīgas rajonā no 7EUR līdz 15EUR

Šīs ir tikai aptuvenas cenas. Precīzas  piegādes cenas tiek norādītas, veicot pasūtījumu – ievadot piegādes adresi, vai nospiežot (Piegādes cenu sarakstu) pogu.

 

 

 

Piegāde ārpus darba laika, tiek veikta par papildus samaksu: sākot no 5 Euro

Ziedi tiek piegādāti saņēmējam uz Jūsu norādīto adresi. Ja piegādes brīdī ziedu saņēmējs nav sastopams, tad ziedu aģents nodos ziedus trešajai personai (ģimenes loceklim, darba kolēģim, kaimiņam).

Piegāde tiek veikta uz klienta norādīto adresi.

Ja adrese nav norādīta precīzi un nav iespējams sazināties ar saņēmēju, ziedus var izņemt mūsu ziedu importa kompānijā, Kroņu ielā 23B, Rīgā, divu dienu laikā.

Pirmssvētku un svētku laikā piegāde sastrēgumu dēļ var kavēties.

Pušķu bildēm ir tikai informatīva nozīme, kādas kompozīcijas un krāsu salikumus ir iespējamas pie mums pasūtīt.

Ja vēlaties kādu īpašu pušķi, sūtiet bildi uz epastu [email protected] – mums vēl nav bijis pasūtījums, ko neesam spējuši izpildīt.

WhatsApp chat